Ukrainian Programs

Songs, Rhymes and Stories in Ukrainian

(0 to 6 years)

This program welcomes all parents, caregivers and children to experience a variety of stories and musical activities. Music brings the community together and families will have the opportunity to hear and share songs, rhymes and stories in Ukrainian

This program is not offered during the month of March/April.
Дитячі та сімейні центри EarlyON пропонують низку програм, які забезпечують програми раннього початку навчання та виховання дітей для сімей з дітьми до 6 років. Програми EarlyON фінансуються Міністерством освіти і відкриті для всіх родин в Онтаріо.

EarlyON SEC управляється компанією Social Enterprise for Canada (SEC). Для отримання додаткової інформації відвідайте сайт www.socialenterprise.ca

Наші програми зосереджені на:
 • Забезпеченні діточок і родин відчуттям причетності.
 • Підтримці здорового розвитку дитини
 • Залученні дітей до активної та творчої пошукової, ігрової та дослідницької діяльності.
 • Заохоченні дітей виражати себе різноманітними способами.
Ми – привітне місце, яке пропонує широкий спектр послуг:
 • Приєднуйтесь до веселих заходів – читання, розповідання історій, співів, ігор тощо.
 • Отримайте поради від спеціалістів з раннього розвитку дітей.
 • Дізнайтеся про інші сімейні послуги у вашій громаді.
 • Спілкуйтеся з іншими родинами з маленькими дітьми.

Ці безкоштовні програми доступні для відкритого відвідування або за реєстрацією (семінари для батьків) і діють в центрах EarlyON, а також у прилеглих громадських місцях. Перегляньте наші календарі, щоб дізнатися більше про наші програми та місця проведення.

Чекаємо на зустріч!

У SEC ми прагнемо рівності, різноманітності та інклюзивності (EDI) у всіх аспектах нашої роботи та обслуговуванні клієнтів і спільнот. Ми твердо переконані, що сприяння створенню середовища поваги, підтримки та розуміння є важливими для побудови сильної та інклюзивної спільноти. Ми сприймаємо EDI як міцну основу, яка керує нашими процесами прийняття рішень, співпрацею та залученням спільноти.

У SEC ми визнаємо невід’ємну цінність і унікальні перспективи, які додає своєю присутністю кожна особа, і прагнемо створити інклюзивний простір, де почуті всі голоси, і відзначаються всі внески.

У SEC ми активно шукаємо різноманітні таланти та точки зору, розуміючи, що різноманітність не лише збагачує нашу організацію та послуги, але й покращує здатність до інновацій та адаптації у світі, що постійно змінюється.

Завдяки безперервній освіті, постійному навчанню та відкритому діалогу SEC прагне активно заохочувати відкриті розмови про теми та проблеми, пов’язані з EDI, щоб сприяти глибшому розумінню різноманітного досвіду та проблем, з якими стикаються різні спільноти. Разом ми прагнемо побудувати сильнішу, більш об’єднану організацію, яка відображає багатство світу, в якому ми живемо.

Ми прагнемо до більш інклюзивного та справедливого майбутнього для всіх.

Наше бачення

Наше бачення

Спільнота сильних сімей, в яких розуміють один одного та займаються вихованням своїх діточок (до 6 років), щоб вони повністю розкрили власний потенціал.

Наша місія

Наша місія

Надавати підтримку, ресурси та індивідуальні послуги для сприяння ранньому навчанню та здоровому розвитку сімей та їхніх дітлахів (до 6 років).

Ціль діяльності

Ціль діяльності

Місце підтримки для батьків/опікунів і маленьких дітей.

Важливо знати!

A women, and a man holding a baby working on a laptop

Портал послуг для дітей

Програми для дітей та родини EarlyON використовують регіональну платформу онлайн-реєстрації, яка забезпечить універсальний механізм вибору всіх програм EarlyON в районі Йорку. Відвідайте Портал послуг для дітей, щоб переглянути календарі програм у вашому районі. Створення облікового запису дозволить вам легко зареєструватися після того, як ви прийдете на наші відкриті програми або попередньо зареєструватися на обрані програми.

Зверніть увагу, що програми, які не мають опції «попередня реєстрація», вважаються відкритими програмами. Відкриті програми можуть не відповідати всім правилам безпеки.

 

Відео та посібник Порталу послуг для дітей

Ці посібники допоможуть вам зорієнтуватися в новій системі для створення облікового запису, перегляду календарів програм і попередньої реєстрації на вибрані програми.

adult with children playing with instruments
 • Прибуття: у кожному місці в кіоску (терміналі) доступний QR-код. Ви можете скористатися власним пристроєм, щоб відсканувати QR-код, щоб зареєструватися, або кіоском (терміналом), щоб завершити процес реєстрації.
 • Миття рук: дітям рекомендується мити руки з милом перед входом, між заходами та після торкання рота.
 • Коляски: кількість особистих речей обмежена. Якщо можливо, будь ласка, не беріть з собою в центр дитячі коляски.
 • Закуски: для сімей, які бажають перекусити, буде надано стіл. Нагадуємо, що в нашій програмі відсутні горіхи, і рекомендуємо мити руки до та після перекусу.
 • Взуття для приміщень: бажано брати з собою додаткове взуття для приміщень на випадок дощу або снігу. Зверніть увагу, що в надзвичайних ситуаціях взуття необхідне, щоб ви могли швидко та безпечно залишити приміщення.
 • Виїзд: Ви можете оформити виїзд за допомогою кіоску (терміналу) або власного пристрою.
 • Прибуття: у кожному місці в кіоску (терміналі) буде доступний QR-код. Скористуйтеся кіоском (терміналом) або власним пристроєм, щоб відсканувати QR-код для реєстрації.
 • Що носити? Програми на природі призначені для дослідження природи в усі пори року. Будьте готові до можливої зміни погоди, ризикованих або брудних ігор.
 • Миття рук: якщо мило та вода будуть недоступні, в наявності є дезінфікуючий засіб для рук. Ми не рекомендуємо використовувати його дітям до 2 років.
 • Погана погода: якщо програму буде скасовано через погодні умови, ми повідомимо про це в соціальних мережах. Ви також можете надіслати нам електронний лист на адресу: early.on@nullsocialenterprise.ca.
 • Туалети: у деяких приміщеннях на відкритому повітрі може не бути туалетів. Плануйте відповідно.
 • Що взяти з собою: пляшку води та сонцезахисний крем.
 • Виїзд: Ви можете оформити виїзд за допомогою кіоску (терміналу) або власного пристрою.
 • Чого очікувати: Програми є інтерактивними та заохочують дітей до участі в колі, читанні книжок і заняттях. Батькам і опікунам пропонують брати участь і взаємодіяти з дітьми, щоб підтримувати їхню творчість, відчуття згуртованості, і висловлювати ідеї. У програмах для немовлят ми рекомендуємо, щоб немовлята знаходились обличчям до батьків або опікуна, а дорослий спілкувався з класом у програмі Zoom.
 • Zoom:
  • Посилання для участі у віртуальних програмах є на Порталі послуг для дітей з описом програми.
  • Ми використовуємо Zoom як сторонній додаток для наших програм. Ми суворо дотримуємося протоколів безпеки, які не передбачають запису відео, чатів між учасниками обмежені, а за неприйнятну поведінку учасника буде негайно видалено з програми.
 • Реєстрація: увійдіть у свій обліковий запис Порталу послуг для дітей, виберіть віртуальну програму, до якої хотіли б приєднатися, і зареєструйте всіх дорослих і дітей, які відвідують програму.
 • Вихід: після завершення програми переконайтеся, що ви вийшли з Порталу послуг для дітей.

Connect with Us

“Я вчитель початкових класів з України. Працюючи з дітьми, я допомагаю їм відкривати красу навколишнього світу та прищеплюю навички співіснування в суспільстві. Я вважаю, що всі діти різні, але знайти ключик до кожної дитини можна лише з допомогою добра та любові. У вільний час ми з дітлахами любимо грати в парках, біля озера, відвідувати музеї та театри.”

Liudmyla

Luidmila_ProfilePicture